O nas

Przez cały rok myślisz gdzie chciałbyś spędzić wakacje...
Fascynujące wakacje...


Dzięki Centrum Podróży Sunny Holiday drzwi do Twojego świata podróży staną otworem, a Twoje plany urlopowe staną się realne :-)

Od 2004 roku specjalizujemy się w wyborze najatrakcyjniejszych cenowo ofert organizowanych przez największych i - co najważniejsze - sprawdzonych touroperatorów z całej Polski. Nasi konsultanci z radością przygotują dla Ciebie ofertę i dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu oraz swojej wiedzy - profesjonalnie doradzą w wyborze najodpowiedniejszej propozycji.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty w najdogodniejszy dla Państwa sposób: za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu zapoznacie się Państwo z propozycjami wakacyjnymi bez konieczności wychodzenia z biura lub domu, o każdej porze. Bez względu na sposób, w jaki się Państwo z nami skontaktujecie, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, gdyż...


NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS JEST ZADOWOLENIE PAŃSTWA  Z UDANEGO URLOPU

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty sprawdzonych i tanich wycieczek zagranicznych oraz wyjazdów wakacyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdują się oferty polskich renomowanych i rzetelnych biur podróży - proponujemy rezerwację ofert last minute, a także first minute. 

Nasi doświadczeni, rzetelni i mili konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Sprawdź nas i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Mamy pomysł na Twoje wakacje!

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:

tel.: (012) 422-60-09, (012) 429-49-54, (012) 428-56-90

email: biuro@sunny-holiday.pl

Nasze nagrody i wyróżnienia