Jak rezerwować

Korzystając z naszej strony internetowej możecie Państwo znaleźć dla siebie wymarzone wakacje w oparciu o szeroką ofertę wczasów, wycieczek i wyjazdów wypoczynkowych.


Do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej wycieczki oraz w dokonaniu rezerwacji.

  • Aby wyszukać oferty najbardziej odpowiadające Państwa wymaganiom, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki. Należy wybrać kilka najważniejszych dla Państwa kryteriów, dzięki którym będzie możliwe odnalezienie odpowiednich propozycji wczasów. Następnie należy nacisnąć "SZUKAJ". System rozpocznie wyszukiwanie dopasowanych ofert.

  • Na stronie pojawi się lista ofert spełniających podane wcześniej przez Państwa wymagania - na tym etapie można je przeglądać, zapoznawać się z opisami i zdjęciami oraz terminami wyjazdów.

  • Po wybraniu przez Państwa oferty oraz odpowiedniego terminu wyjazdu na stronie oferty, należy kliknąć "DALEJ".

  • Zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę z formularzem, za pośrednictwem którego dokonacie Państwo wstępnej rezerwacji. Prosimy o wypełnienie go. By wysłać do nas formularz wstępnej rezerwacji, wystarczy następnie kliknąć "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE". W przypadku zainteresowania kilkoma ofertami, istnieje możliwość dokonania kilku wstępnych rezerwacji bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat.

  • Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu wstępnej rezerwacji, a w przypadku wątpliwości - doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej oferty. Poinformują Państwa o wszelkich formalnościach, jakich należy dokonać w celu jej potwierdzenia oraz odpowiedzą na ewentualne pytania w możliwie najszerszy sposób.

  • Po potwierdzeniu dostępności miejsc, ceny i otrzymaniu od Państwa potrzebnych danych uczestników wyjazdu, nasz konsultant prześle Państwu wszystkie dokumenty niezbędne do dokonania pełnej rezerwacji. Po zapoznaniu się z nimi, poprosimy o podpisanie i odesłanie nam ich na podany przez nas adres e-mail. Jednocześnie poprosimy o dokonanie płatności za wycieczkę (wszelkie dane dotyczące płatności również otrzymacie Państwo od konsultanta) i przesłanie nam potwierdzenia dokonania wpłaty.

  • Gdy tylko otrzymamy od Państwa wszystkie powyższe dokumenty, dokonujemy pełnej rezerwacji wybranej oferty. Prześlemy również Państwu potwierdzenie z informacją dotyczącą szczegółów wyjazdu (np. miejsca zbiórki, godzin wylotu, itp.).

  • Zasady ewentualnej rezygnacji z imprezy są w każdym przypadku dokładnie określone w warunkach uczestnictwa, które każdorazowo od nas Państwo otrzymujecie. Wszelkie potwierdzenia i dodatkowe informacje będą przekazane (telefonicznie, pocztą, faxem lub e-mailem) osobie dokonującej rezerwacji.

  • Wszystkie dokumenty podróżne (tj. np. bilety lotnicze, vouchery, itd.) otrzymacie Państwo zależnie od oferty - za pomocą e-maila, podczas wizyty w biurze lub na lotnisku przed wylotem.

  • Pozostaje tylko... spakować się i oczekiwać na upragniony, słoneczny urlop! :-)